Stan Bigless 5

Stan Bigless 5 – pohodlí a praktičnost, kterou oceníte.

Již od 160,00 Kč/den

Popis

Stan Bigless 5 – kvalita české značky Husky.

3 dny190 Kč/den
4-6 dní170 Kč/den
7 a více dní160 Kč/den

Stan Bigless 5 je další z prostorných stanů v naší nabídce. Řada Bigless nabízí komfortní prostor až pro pět osob s prostornou ložnicí i praktickou předsíní.

Konstrukce stanů řady Bigless je výškově nižší alternativou k řadě Boston.  V nejvyšším bodě je stan vysoký 190 cm a směrem do spacího prostoru se snižuje na 160 cm. Tyto hodnoty nijak na jeho prostorném interiéru neubírají a výškové řešení naopak vykouzlí příjemných 9 kg na celkové váze stanu.

Přestože se jedná o větší stan pro pět osob, jeho konstrukce je designovaná tak, že se stan celkově velmi snadno se staví.

Prostorná ložnice stanu ubytuje pohodlně až pět osob. Pro větší komfort výrobce Husky opatřil široký vstup ložnice zapínáním na obě strany, nemusíte se tak na své místo soukat přes ostatní nocovníky.

U vchodu do ložnice stanu nechybí praktické pořadače na menší kempingové vybavení. Další vnitřní kapsy jsou rovněž v dosahu i přímo ze spacáků.

Stany řady Bigless mají sice pouze jeden vchod, ten je ale velmi prostorný a interiér stanu je navíc po stranách prosvětlen igelitovými okny, které lze dle potřeby snadno uzavřít pomocí zipu. Průhledná trojúhelníková okna navíc kopuli stanu opravdu sluší.

Teplotní komfort stanu pak upravují další čtyři trojúhelníkové větrací otvory a jedno zapinatelné okno ve tvaru čtverce přímo do ložnice stanu. O cirkulaci vzduchu je tak v prostorénm interiéru postaráno.

Předsíň stanu s odnímatelnou podlážkou je vhodným prostorem pro skladování veškerého vybavení, ale také se nabízí jako pohodlné posezení v případě méně příznivého počasí.

 

 

Poptat tento stan (Bigless)

Vlastnosti

Max. počet osob 5
Výška v nejvyšším bodě 190 cm
Počet ložnic 1
Počet vchodů 1
Přibližná doba stavby 20-40 minut
Váha 9,0 kg