Stan Bizon 4 plus

Stan Bizon 4 plus – prostorná varianta menšího stanu s předsíňkou.

Již od 160,00 Kč/den

Popis

Stan Bizon 4 plus

3 dny190 Kč/den
4-6 dní170 Kč/den
7 a více dní160 Kč/den

Stan Bizon 4 plus od české firmy Husky je ideální variantou pro kempování bez auta, ale se zachováním alespoň základního komfortu. Jeho prostorná ložnice ubytuje až 4 osoby, samonosná konstrukce pak zaručí, že stan postavíte jednoduše a rychle.

Bizon 4 plus je variantou menšího stanu s předsíňkou. Určitě potěší svojí váhou, která činí pouze 5,3 kg. Vnitřní prostory jsou ale více než velkorysé. Ložnice ubytuje pohodlně až 4 osoby. Komfort zvyšují dva vchody, díky kterým je pohodlně dostupný pro všechny nocležníky.

Samonosná konstrukce je u Bizon 4 plus tvořena ze tří pevných durawrapových prutů, díky kterým je k dispozici také prostorná předsíňka, do které pohodlně uložíte všechna zavazadla, případně i kola. Na ní pak již stačí upevnit tropiko a můžete bydlet.

Za nepříznivého počasí doporučujeme upevnit všechny kotvící šňůry tak, aby byl stan vypnutý a tím chráněný proti větru i dešti.  Základní voděodolný zátěr má vodní sloupec 4000 mm/cm².  Naopak během tropických nocí lze pohodlně stanovat i bez tropika, které snadno sejmete a můžete spát pouze v prodyšné ložnici.

Jak už je u stanů Husky samozřejmostí, nechybí ventilační otvory na střeše stanu pro lepší cirkulaci vzduchu. Vchody můžete pohodlně upevnit stahovacími olivkami na stranách stanu a v ložnici najdete také praktické kapsičky na odložení menších věcí.

Poptat tento stan (Bizon 4 plus)

Vlastnosti

Max. počet osob 4
Výška v nejvyšším bodě 130 cm
Počet ložnic 1
Počet vchodů 2
Přibližná doba stavby 10-15 minut
Váha 5,3 kg