Stan Boston 6

Stan Boston 6 – prostorná varianta pro komfortní dovolenou.

Již od 180,00 Kč/den

Popis

Stan Boston 6 – opravdu prostorný stan, kterému neodoláte.

3 dny210 Kč/den
4-6 dní190 Kč/den
7 a více dní180 Kč/den

Největší stan v naší nabídce je prostorná varianta řady Boston pro 6 osob. Vysoký komfort pro Vaši dovolenou zajistí dvě ložnice a předsíň s odnímatelnou podlážkou.

Předsíň stanu má na výšku úctyhodné dva metry. K přístupu do ní můžete využít oba vchody stanu nebo si zvolit jen jednu stranu.  Stan Boston 6 nabízí jednu ložnici pro dvě a druhou pro čtyři osoby. Spací prostory jsou šikovně umístěny po stranách stanu, uprostřed je pak společný prostor předsíně.

Husky v modelu Boston 6 rovněž pamatuje na vhodně umístěné odvětrávací prostory a okna, stejně tak obsahuje řadu vnitřních kapes pro nezbytné dovolenkové vybavení a vaše větší pohodlí.

Kromě rozměrných vnitřních prostor můžete snadno rozšířit i jeden z vchodů, vztyčením podpěr. Získáte tak krytý nejen vstup, ale i část prostoru před stanem. Pokud si vyberete Boston 6, boty vám před stanem určitě nezmoknou.

Sestavit tento kolos zároveň není nijak složité. Tyče tří barev jednoduše dopasujete do barevně označených tunýlků a stan vztyčíte a ukotvíte do země.  Ložnice se do již postaveného tropika jednoduše nacvaknou, poté stačí jen dopnout plachtu pomocí vhodně umístěných kotvících šňúr.

Stan Boston 6 je vynikající varianta, pokud cestujete ve větším počtu či s rozměrným vybavením. Do předsíně se totiž snadno vejde kempingové posezení nebo třeba jízdní kola. Komfort v oddělených spacích prostorách přitom není nijak omezen.

Ať už cestujete s rodinou nebo s kamarády, stan Boston 6 se stane vaší vybavenou a komfortní základnou, do které se budete rádi vracet.

A v čem budete spát na dovolené Vy?

Poptat tento stan (Boston 6)

Vlastnosti

Max. počet osob 6
Výška v nejvyšším bodě 200 cm
Počet ložnic 2
Počet vchodů 2
Přibližná doba stavby 30-45 minut
Váha 14,5 kg