Stan Boston 8

Stan Boston 8 – maximum prostoru pro komfortní dlouhodobé kempování.

Již od 200,00 Kč/den

Popis

Stan Boston 8

3 dny230 Kč/den
4-6 dní210 Kč/den
7 a více dní200 Kč/den

Chystáte se na delší dovolenou ve větším počtu? Preferujete pohodlí a nevadí vám vyšší váha stanu? Představujeme vám Husky Boston 8.

Stan Boston 8 je největším stanem v naší nabídce a je to opravdu malý hrad. Oproti variantě Boston 6, která je velikostně velmi podobná, ale ubytuje až 8 osob. To je možné díky dvěma stejně velkým ložnicím.

Ať už se chystáte na dovolenou s rodinou nebo partou kamarádů, tento stan určitě ocení každý, kdo má rád pohodlí. Stavba stanu Boston 8 sice zabere o něco déle (30-45minut), není ale nijak složitá.

Stačí pořádně rozložit tropiko na zem (čím lépe rozložené tropiko, tím snadnější stavba), vsunout barevně označené pruty do tunýlků odpovídající barvy a stan vztyčit. Pak už stačí jen ukotvit do země pomocí kolíků, napnout a do vnitřní části připevnit ložnice pomocí označených olivek. Doporučujeme stavět alespoň ve dvou.

U stanů této kategorie je samozřejmostí komfortní výška, která bude vyhovovat stojícímu dospělému člověku. V předsíni (prostoru mezi ložnicemi) pak lze skladovat nejen zavazadla či kola, ale i stůl s židličkami pro chladnější večery.

Husky i u Bostonu 8 pamatuje na detaily, které zvyšují komfort stanování, jako jsou úložné prostory uvnitř ložnic i síťka na drobnosti kolem vstupu do každé z ložnic. Stan má rovněž na obou stranách nad ložnicemi uzavíratelné ventilační otvory.

Předsíň stanu Boston 8 má dva vchody, které můžete buďto upevnit ve vrchní části pomocí olivek, nebo můžete na jedné straně vytvořit stříšku s využitím dvou tyčí. Rozšíříte tím obytný prostor a získáte stíněný prostor pro větší pohodlí.

Chcete-li kempovat, ale nehodláte slevovat ze svého pohodlí, pak je stan Boston 8 tou ideální variantou.

Poptat tento stan (Boston 8)

Vlastnosti

Max. počet osob 8
Výška v nejvyšším bodě 200 cm
Počet ložnic 2
Počet vchodů 2
Přibližná doba stavby 30-45 minut
Váha 15,5 kg