Stan Brunel 2

Stan Brnuel 2 – menší a  vysoce skladný stan pro cestování nalehko.

Již od 140,00 Kč/den

Popis

Stan Brunel 2 – kvalita české značky Husky.

3 dny170 Kč/den
4-6 dní150 Kč/den
7 a více dní140 Kč/den

Malý, lehký a skladný – to je stan Brunel 2. Ideální když cestujete nalehko nebo bez auta, do kterého byste odložili objemný a těžký stan. S pouhými dvěma kilogramy je perfektní pokud měníte během dovolené místo pobytu. Stavění a bourání stanu je totiž otázkou několika minut.

Plánujete několika denní turistiku nebo přechod hor? Trávíte dovolenou na kole nebo sjíždíte řeku? Pak je stan Brunel 2 tou nejlepší volbou.

Stan Brunel 2 má jednu pohodlnou ložnici pro dvě osoby, s přesahem tropika do vchodu pak získáte menší prostor, do kterého můžete odložit například batoh nebo barel.

Jeho velkou předností je rychlost, se kterou stan postavíte. Dvě skládací odlehčené tyče tvoří funkční tělo stanu, pak již stačí připevnit do země, napnout tropiko a můžete se stěhovat. Tropiko se k podsadě připevňuje dvěma suchými zipy na každou tyč, můžete si tak být jistí, že vnější stan upevníte vždy správně.

Výrobce Husky samozřejmě i u tohoto modelu pamatuje na praktické vnitřní kapsy pro odkládání menších věcí, které se v noci hodí mít po ruce. Stejně tak je na tropiku umístěn větrací otvor se stříškou, který můžete dle potřeby otevřít pro lepší cirkulaci vzduchu.

Vodní sloupec stanu Brunel 2 je 5000 mm, což vystačí i na větší liják. V případě horšího počasí však doporučujeme skutečně vypnout všechny kotvící šňůry stanu tak, aby bylo tropiko opravdu napnuté. Toto opatření není za příznivého počasí nijak nutné. Právě naopak, pokud stanujete za tropické noci, lze sestavit pouze ložnici, která vás ochrání od protivného hmyzu.

 

Poptat tento stan (Brunel 2)

Vlastnosti

Max. počet osob 2
Výška v nejvyšším bodě 115 cm
Počet ložnic 1
Počet vchodů 1
Přibližná doba stavby 6-12 minut
Váha 2,1 kg